SKIN LAB
Click to order

Угода користувача

Угода користувача (У редакції від жовтня 2020 року)

При відвідуванні сайту skinlab.com.ua, Ви автоматично погоджуєтесь з Угодою про угоду сайту. Якщо Ви не погоджуєтесь з цим документом, Вам слід утриматися від використання Сайту.
Сайт skinlab.com.ua є інтернет-представництвом СПА-салону “Dr. Spiller Skinlab” та призначений для ознайомлення Користувачів з послугами та товарами, що пропонуються до продажу у СПА-салоні. Функціонал Сайту дає можливість дистанційної купівлі-продажу таких товарів і послуг.

Терміни, що вживаються в цій угоді:
Сайт – веб-сайт, розташований за наступною адресою в мережі Інтернет: skinlab.com.ua
Користувач – будь-яка особа, яка використовує Сайт
Адміністрація – Адміністрація Сайту skinlab.com.ua (Фізична особа-підприємець Олійник Лідія Миколаївна, код ЄДРПОУ: 3238700323, місцезнаходження: 65000, Одеська обл., м. Одеса, Вул. Сегедська, 6)
Угода – дана користувальницька угода
СПА-салон – СПА-салон “Dr. Spiller Skinlab”, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Сегедська, 6

I. Загальні положення.
1.1. Ця Угода є публічною офертою відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України. Угода адресована необмеженому колу осіб, які бажають придбати товари або послуги на Сайті або отримати ознайомлювальну інформацію.
1.2. Адміністрація Сайту має право в будь-який час змінювати умови цієї Угоди шляхом публікації нової редакції на Сайті. У разі незгоди Користувача із внесеними змінами він зобов'язаний утриматися від користування Сайтом.
1.3. Користувач погоджується з тим, що всі умови Угоди йому зрозумілі і він приймає його повністю та беззастережно.

ІІ. Обмеження відповідальності Адміністрації
2.1. При використанні цього сайту Користувач діє на свій страх та ризик. Адміністрація сайту не несе відповідальності за результати такого використання, у тому числі за можливі погіршення в роботі програмного забезпечення, завантаження шкідливих програм, збої в роботі сайту і т.д.
2.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за:
- відсутність у наявності товарів та/або послуг, що пропонуються на Сайті
- Неможливість використання Сайту.
- будь-які збитки, завдані Користувачеві у зв'язку з використанням або неможливістю використання Сайту.
- коректну роботу платіжних систем, представлених на Сайті (затримки, збої та інші проблеми, що виникають під час здійснення платежів).
- неможливість використання сайту через відсутність у Користувача необхідних технічних засобів, а також не несе зобов'язань щодо забезпечення Користувача такими засобами.
Пропозиція товару чи послуги на Сайті не є публічною офертою, при цьому будь-який Користувач може зробити оферту (пропозицію) Адміністрації на купівлю товару (послуги).

ІІІ. Виняткові права
3.1. Права на всі об'єкти, що знаходяться на Сайті (в його складових частинах), включаючи знаки для товарів та послуг, тексти, графічні матеріали, авторські права та інші об'єкти, належать Адміністрації.
3.2. Будь-яке використання контенту Сайту, включаючи відтворення, копіювання, переробку, розповсюдження на будь-якій основі, відображення у кадрі, можливе лише з письмового дозволу Адміністрації. Виняток становлять випадки, які прямо передбачені законодавством України.
3.3. У разі цитування матеріалів Сайту, у тому числі й авторських текстів, що охороняються, посилання на сайт є обов'язковим.

IV. Заключні положення.
4.1. Усі можливі суперечки, пов'язані з цією Угодою, розглядаються відповідно до чинного законодавства України.
4.2. Визнання судом недійсним того чи іншого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.
4.3. У разі виникнення будь-яких питань щодо прав та обов'язків Вас, як Користувача Сайту, Ви можете зв'язатися з нами на електронну адресу: info@totis.ua або за телефоном: 094 855 15 15.