SKIN LAB
Click to order

Про компанію

Dr. Spiller SkinLab – світовий тренд нарешті в Україні!


Ми переконалися, що натуральна косметика здатна вирішувати найскладніші завдання косметолога. Краса шкіри неможлива без її здоров'я. А щоб відновити здоров'я епідермісу, потрібен науковий підхід.

Косметика Dr. Spiller – це останнє слово сучасних розробок німецьких фармакологів. Вона абсолютно безпечна та має доказову ефективність.

Ми створили простір Dr. Spiller SkinLab для того, щоб ви змогли в найкоротші терміни перетворити свою шкіру і насолодитися її чудовим здоровим сяйвом.

Кожній буде надано можливість випробувати на собі чудовий ефект від косметики Dr. Spiller.

Наш монобрендовий салон дійсно унікальний, і ось чому:

· Авторський масаж Dr. Spiller.
Я створила оригінальний міостимулюючий масаж Dr. Spiller з ефектом ліфтинг. Особливість даного масажу в тому, що ми опрацьовуємо не тільки обличчя, а й шию, декольте, руки і навіть частину спини, що активно стимулює кровообіг і відмінно підтягує шкіру і м'язи обличчя. Ця методика сьогодні активно використовується в Німеччині та інших країнах Європи та світу!

· Синхронний масаж у 4 руки.
Такий ритуал ви ніколи не зустрінете в іншому салоні. Два спеціалісти, косметолог і масажист, одночасно виконують дві різні методики масажу. Вони повинні дуже добре один одного відчувати і розуміти, щоб зробити це синхронно. Вони роблять це одночасно, дуже ніжно та акуратно, водночас активно масажуючи кожну частину м'язів та розслаблюючи їх. Це настільки особливі відчуття, що клієнт найчастіше засинає від задоволення;

· Бьюті-бар.
Це можливість спробувати будь-який засіб Dr. Spiller, відчути його аромат, переглянути упаковку. Ми завжди робимо призент нашим клієнтам – підібрану індивідуально, під тип шкіри міні серію косметики. Наші фахівці, лікарі-косметологи також підбирають косметику Dr.Spiller онлайн для клієнтів у будь-яку точку України;

· Б'юті хаби.
Це камерні заходи для жінок, де ми розповідаємо, як доглядати себе. Ми говоримо про косметологію, про візаж, про психологію, про етикет;

· Коробочка щастя.
Чоловіки люблять наш салон, тому що ми зі стовідсотковим попаданням вирішуємо питання із подарунком для коханої. Ми створили дуже красиву коробочку, в яку можна помістити незабутній ритуал краси, підібраний індивідуально. Власниця такої коробочки справді отримає море щастя та найсолодших емоцій!

У нашому Spa просторі Dr. Spiller SkinLab ми допомагаємо жінкам створювати свій світ із задоволень та краси! Жити яскраво, смачно та весело. Створювати, творити, порушувати правила, розбивати кордони. Зазіхати на неможливе і перемагати його! Вдихати щастя – видихати втому та напругу.